Абонентське юридичне обслуговування компаній та фізичних осіб у Львові

Компанія «Realex» є однією з небагатьох фірм, що пропонують повний комплекс абонентського юридичного обслуговування. Наші ресурси дозволяють нам надавати клієнтам всебічну правову підтримку при здійсненні і вирішенні будь-яких завдань. Протягом 10 років «Realex»  допомагає громадянам і компаніям вирішувати прості, складні і найскладніші юридичні завдання.

Наша компанія – це надійний партнер в сфері вирішення будь-яких юридичних питань. Ми володіємо великим практичним досвідом роботи у всіх галузях права, ділових відносин, здатні грамотно врегулювати будь-яку спірну ситуацію, сприяти вирішенню її в вашу користь.

Всі найважливіші аспекти комерційної діяльності регулюються договорами.

Професійне абонентське юридичне обслуговування Львів

Якщо вам належить етап укладення договору, і ви бажаєте отримати професійну консультацію від досвідчених юристів, або ж вам потрібна допомога в складанні, аналізі договору від контрагента, ми завжди готові запропонувати свою допомогу.

Наша експертна група проведе юридичний аналіз (абонентське юридичне обслуговування), розгляне пункти договору, які викликають у вас сумніви, вивчать положення, в яких закріплені права і обов’язки кожної зі сторін, оцінять ризики. Таким чином, ви отримаєте грамотну оцінку та обґрунтовані рекомендації, зможете захистити свої інтереси. При необхідності, наші фахівці складуть для вас юридично грамотний договір.

Так само ми готові взяти на себе обов’язки по підготовці внутрішньої ділової документації компанії.

У сучасному діловому житті дуже важливо мати у своєму розпорядженні підтримку від професійної компанії. Динаміка змін законодавства вимагає від вас доскональних юридичних знань на багатьох етапах ведення бізнесу. Допомогти впоратися з будь-якими труднощами і питаннями допоможемо ми – команда професіоналів адвокатів і експертів юристів.

Ми готові провести абонентське юридичне обслуговування за доступними цінами

Операції з нерухомим майном – одні з найпоширеніших видів угод. Ця сфера вимагає граничної обережності, оскільки саме в учасників операцій з нерухомістю дуже високі шанси постраждати від дій шахраїв.

Ми готові надати повне юридичне консультування та компетентну правову допомогу у всіх питаннях, що стосуються ринку нерухомості.

Наші фахівці можуть включитися в поточний процес на будь-якому його етапі, супроводжувати всі процедури угод, надати грамотну консультативну та юридичну допомогу при підготовці договорів, взяти на себе турботи в питаннях представництва ваших інтересів в державних органах.

Так само ми готові представити ваші інтереси в суді, скласти список претензій до контрагента, провести юридичний аналіз документів (абонентське юридичне обслуговування) на відповідність їх законодавчим нормам.