Адвокат кримінальні справи Львів

Адвокат кримінальні справи Львів


Адвокат кримінальні справи у Львові від компанії «Реалекс» завжди готовий надати Вам професійні послуги із захисту Ваших прав на будь-якому етапі провадження у кримінальній справі.

Сфера кримінального права є пріоритетним напрямком діяльності нашої організації. У складі нашої компанії є досвідчені адвокати кримінального права.

Якщо проблема кримінального переслідування торкнулася Вас, або Ваших близьких, не зволікайте. Не прийнявши термінових захисних заходів, можна втратити шанс на благополучне вирішення справи.

Звернувшись за допомогою в нашу юридичну компанію Ви можете бути впевнені в тому що:

Справою займеться юрист кримінального права або адвокат кримінальні справи Львів;

до справи поставляться з належною увагою;

інформація про перспективи справи буде правдивою;

інформація про хід справи буде доступна в будь-який час;

справа буде проходити при повному дотриманні норм адвокатської етики;

адвокати подбають про комфортне існування підопічного, забезпечивши дотримання норм кримінального права;

проблему вирішать в мінімально можливі терміни;

адвокати будуть працювати тільки на успішний результат і доведуть розпочату справу до кінця.

Захист у кримінальних справах, допомога адвоката

Гостра необхідність  допомоги адвоката криміналіста виникає у людей, звинувачених безпідставно. Несправедливе звинувачення не є рідкістю в практиці судово-слідчої системи. Велика кількість апеляцій пов’язано з несправедливими рішеннями у кримінальних справах.

Однією з основних помилок незаконно обвинувачення людини є несвоєчасне звернення за кваліфікованою юридичною допомогою. Цілком зрозуміло, що невинна людина сподівається на справедливе розслідування і закономірне виправдання, тому і не звертається за допомогою до адвоката з кримінального права. Навіть тоді, коли в матеріалах слідства з’являються докази провини, багато хто все ще продовжують вірити в благополучний результат. Найчастіше, люди звертаються до адвоката після винесення обвинувального вироку, коли негайно потрібно апеляція на рішення суду, поки воно не вступило в законну силу.

Якщо Вам повідомили про підозру в причетності до кримінальної діяння, або вже висунули звинувачення, Ви повинні заручитися підтримкою приватного захисника, який має досвід роботи з подібними справами. Ні в якому разі не варто погоджуватися на послуги безкоштовного державного захисника. Він підтримує обвинувальну лінію і буде вмовляти Вас на співпрацю зі слідством. Не треба боятися погроз, або піддаватися на вмовляння співробітників поліції, не треба з ними розмовляти, підписувати документи без адвоката. Викличте захисника і дочекайтеся його приїзду. Досвідчений фахівець завжди знає як вирішити проблему найкращим чином з найменшими втратами.

Наслідки кримінального покарання

Судимість лягає тягарем на все подальше життя не тільки засудженої людини, але і його близьких родичів, дітей. Людині, звинуваченій в кримінальному діянні, дуже складно влаштуватися на роботу, взаємодіяти з системою державних установ та інших організацій. Судові та правові структури бувають безжалісні до злочинця. Опинившись знову на лаві підсудних, раніше судимий громадянин має мало шансів на виправдувальний вирок.

Консультація юриста по кримінальних справах або допомога адвоката в суді

Адвокат по кримінальних справах Львів розуміє серйозність звинувачення в кримінальному злочині і можливі наслідки для клієнта. Тому, наші фахівці будуть намагатися захистити клієнта від кримінального покарання, якщо є хоч найменша можливість це зробити. Пріоритетним завданням є припинення справи на етапі розслідування, що дозволяє уникнути негативної кримінальної історії та судимості, позбавити клієнта від негативних психоемоційних переживань і судових витрат.

Ми завжди готові прийти на допомогу громадянам у важкій життєвій ситуації. Ви можете звернутися за консультацією та допомогою до фахівців з питань кримінального права в цілодобовому режимі. Вони вивчать справу, дадуть правдиву оцінку поточній ситуації, запропонують варіанти вирішення. Оперативна допомога приватного захисника дозволить вирішити проблему з мінімальними наслідками.

Не соромтеся звертатися за консультацією та допомогою з будь-якими питаннями, що стосуються сфери кримінального права; краще звернутися зайвий раз, ніж опинитися в складній життєвій ситуації через недостатню пильності і халатного ставлення до виникаючих проблем.

Отримати консультацію і допомогу досвідченого адвоката у кримінальних справах м. Львів телефонуйте:

(067) 93 80 165