Шукати юридичну фірму або адвоката найкраще за відгуками. На сьогоднішній день не існує чітких критеріїв оцінки діяльності юристів, але ознайомившись з думками людей, які вже встигли скористатися послугами юридичних компаній або адвокатів Львів, ви зможете убезпечити себе від недобросовісних фахівців. Рейтинг юридичних фірм формується на основі відгуків, їх оціночної достовірності та інших факторів.

Відгуки про юристів Львів

Ви можете опинитися в різних ситуаціях, коли Вам потрібно дізнатися відгуки про юристів Львів або відгуки про адвокатів Львів.
На жаль відгуки на сайтах не завжди достовірні, а послуги відомих юристів мають завищену вартість. Ми можемо дати кілька порад як вчинити в такій ситуації.

  1. Найпростіший спосіб це рекомендація. Напевно хтось з ваших знайомих або друзів звертався за допомогою юриста і може надати вам відгук про роботу з конкретним фахівцем.
  2. Сходити на консультацію до декількох фахівців. Якщо у вас питання вимагає в перспективі судового дозволу цей спосіб для вас. Адже навіть якщо вам рекомендували адвоката, не означає, що він добре розбирається в вашому питанні. Вартість судових послуг починається від 4000 грн. і краще витратити зайвих 300 грн. на консультацію, ніж віддати ці гроші “пройдисвітові”
  3. Вартість послуг. Люди які працюють постійно не беруть за свої послуги “мало”, і не беруть багато.

Є ряд ознак за якими можна зрозуміти чесний перед вами юрист або шахрай:

Чесний і порядний юрист

На консультації відповідає на ваші питання і дає роз’яснення обґрунтовуючи свою думку. Спілкується спокійно і невимушено. Якщо прямо запитати: відповість що, не дає гарантій. Бесіда проходить у форматі: ВІДПОВІДЬ-ПИТАННЯ.
Працює більш 2-3 років на одному місці Змінює офіси через кожні 6 місяців.
Є інформація і відгуки про роботу юриста в інтернеті. Сайту компанії більше 1 року.

Юрист Шахрай

Бесіда проходить у форматі: “У вас сталося страшне-дайте грошей я зараз все вирішу”.
Обіцяє допомогти вирішити будь-які проблеми. Хвалиться своїми зв’язками. Каже що проблему потрібно вирішувати терміново. І не обґрунтовує свою позицію.
Відсутня інформація в інтернете. Багато негативних відгуків, в яких конкретно пишеться, що компанія не виконувала свою роботу.
В підсумку:
Як правило шахраї довго не затримуються на одному місці. Офіси змінюють у міру накопичення незадоволених клієнтів. Серед них багато осіб не з м. Львів або Львівської області, а як правили з інших областей. Юрист чи адвокат з м. Львів як правило не буде займатися відвертим “кидаловом” клієнтів, хоча б зі страху, що рано чи пізно до них прийдуть додому.

Головний признак чесного юриста

На практиці люди приходять з різними питаннями періодично потрібно неабияк напружувати мозок, що б зрозуміти проблему і видати потрібну відповідь. Особливо якщо клієнт приходить з договором на 5 аркушів або стосом документів, які потрібно вивчити це все за 10 хвилин. Навряд у вас буде розслаблений вигляд і усмішка коли вам за 10 хвилин потрібно прочитати і зрозуміти договір.
Можна сказати що хороший юрист завжди “як би” трохи напружений і зосереджений. Зазвичай такі люди “в роботі” і поки не зрозуміють суті вашої проблеми і не вивчать всі документи не зможуть спокійно спілкуватися з вами.

Замовляли наші послуги? Залиште відгук про юридичну компанію нижче.

9 thoughts on “Відгуки про юридичну компанію

  1. Довго шукав безкоштовну юридичну консультацію так як не хотів витрачати грошей на консультацію юриста, але безкоштовні юридичні консультації не допомогли мені в вирішенні мого питання. Випадково знайшов цю компанію, зателефонував, зустрівся з юристом компанії який за невелику суму все грамотно пояснив і допоміг у вирішенні моєї проблеми.

  2. При пошуку квартири для купівлі зрозуміла що на ринку є багато шахраїв, тому почалась звертатись в різні ріелторські компанії, але врешті решт зрозуміла що ріелторські компанії говорять що роблять юридичну перевірку квартири, але насправді її не роблять, а тільки зацікавлені в швидкому продажі будь кому будь якої квартири. Тому вирішила знайти юридичну компанію яка зробить перевірку квартири перед купівлею і знайшла таку компанію це компанія “Реалекс” яка зробила повну перевірку квартири яку я після перевірки купила.

  3. У мене невелика компанія і завжди в своєму складі тримали юриста, який 2-3 рази в місяць складав договір або просто його перевіряв. Тому утримувати юриста нашій компанії невигідно і недоцільно. Вирішили знайти компанію яка б в будь який момент надала юридичну допомогу, допомогла скласти договір чи перевірити його. І ми знайшли таку компанію це компанія Realex яка за невелику суму здійснює абонентське юридичне обслуговування.

  4. Вийшло так що прийшов час отримати спадщину, я не знав куди йти і куди звернутися. І вирішив знайти юриста який допоможе, знайшовши цю компанію звернувся до них, працював з юристом Олег, він все доступно пояснив, сказав куди іди, які документи потрібні і порадив професійного і недорого нотаріуса для реєстрації спадщини.

  5. Гарне ставлення до клієнта і його проблем – завжди можна звернутися за порадою і допомогою навіть по супутнім питанням. Рекомендую

  6. Хороший адвокат. Відповідальний, зацікавлений у справі та встановленні справедлівості. Серйозний.

  7. Сподобалося з ним працювати. Каже тільки правду. Зайвих грошей Олег не бере. Справедливий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *