Адвокат з податкових спорів Львів. Податковий юрист у Львові

Податковий юрист знижує ймовірність того, що можуть виникнути податкові судові суперечки, при необхідності грамотно складе заперечуючі документи, посприяє зменшенню податкових зборів, пені, штрафів. Податкові спори – розбіжності, що виникають між державними органами по податках і зборах і платниками податків в питаннях обчислення, нарахування та сплати податкових зборів. В даному випадку здійснюється пряма взаємодія між державними органами і організаціями, правильна правова політика в цьому питанні, а також своєчасне відстоювання власних прав та інтересів – запорука ведення успішного бізнесу. Тому питання податкових відрахувань вимагають особливої  уваги від фінансистів, керівників, юристів будь-якої компанії. При відсутності таких або наявності юридичних знань в області податкового законодавства, податковий адвокат – одне з небагатьох рішень для врегулювання суперечок і отримання професійної консультації.

Адвокат з податкових спорів, що має достатній досвід і великий багаж знань, здатний вирішити питання в області податкового права і надати повноцінні консультації з приводу розбіжностей, з метою оптимізації податкових платежів і т. п.

Адвокат по податках Львів.

Супровід перевірок податкової. Консультація по податках Львів.

Податкове планування для юридичних і фізичних осіб, розробка ефективних податкових схем.

Податкове обтяження є обов’язковою складовою витрат юридичної чи фізичної особи. Як правило, в 60% випадків платник не замислюється про те, як розраховується певна сума податків і зборів, а віддає перевагу здійснювати платежі за замовчуванням. Якщо до цього питання підійти з комплексного боку, то, як показує практика, обтяження може бути менш травматичним для бюджету. Тому, податкове планування для юридичних або фізичних осіб, є найкращим варіантом для тих, хто звик розбиратися в кожному питанні, що стосується власного бюджету.

Юридичний супровід при проведенні перевірок податковими та іншими контролюючими органами.

Контролюючі органи регулярно проводять перевірки юридичних осіб на відсутність протизаконних дій, перевірку наявні документації і т.п. У таких випадках нерідко відбуваються ситуації, коли представники податкових служб здійснюють протизаконні дії, не враховують деякі нюанси або здійснюють інші недоліки в роботі. Юристи нашої компанії забезпечать повноцінний супровід перевірки податкового органу або інших структур вашої компанії, гарантуючи дотримання законів, норм і вимог.

Консультації по оптимізації структури бізнесу з урахуванням оптимальних податкових наслідків.

Запускаючи власний бізнес у «вільне плавання» дуже важливо врахувати всі нюанси. При цьому структура підприємства, тип цивільно-правової власності і деякі інші особливості безпосередньо впливають на суми податкового обтяження. Щоб податкові наслідки були мінімальними або максимально підходили під певну компанію, наші юристи надають докладні консультації по організації структури вашого бізнесу. У цьому питанні важливо врахувати чинні норми і вимоги законодавства.

Консультування з питань застосування положень міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування та міжнародних інструментів оптимізації оподаткування.

Діяльність бізнесу в певних ситуаціях призводить до того, що виникає необхідність співпраці з міжнародними компаніями, проведення операції з іноземними органами за допомогою юридичних угод (договорів) і т.п. Подібного роду дії обтяжуються обов’язковими податками і зборами. Трапляються ситуації, коли компанії пред’являється «подвійний рахунок» з боку міжнародного і вітчизняного законодавства. Тому, керівнику бізнесу необхідно завжди бути в курсі змін в податковому праві для оптимізації обов’язкових обтяжень та уникнення подвійного оподаткування.

Адміністративне оскарження рішень податкових органів (податкових повідомлень-рішень).

Не дивлячись на те, що податкові платежі є обов’язковою складовою витрат компанії або фізичної особи, в 30% випадків, трапляється так, що підготовлене податковими органами повідомлення-рішення не коректно. У таких випадках, необхідно уважно розібратися в освіті платежів, зіставити вимоги контролюючого органу до законодавства – тобто, провести ретельний юридичний і економічний аналіз з цього питання, а потім зайнятися організацією адміністративного (а в подальшому і судового) оскарження платежу в порядку, встановленому законодавством .

Представництво інтересів в судах у спорах з податковими органами.

Неправильні розрахунки зобов’язань з боку податкових органів досить часто є причиною серйозних збитків для компаній. У деяких випадках неправильне податкове обтяження стосується і фізичної особи. 

Потрібна допомога адвоката консультація юриста по податках телефонуйте:

0679380165