Приватизація Землі у Львові, юрист по земельних питаннях

Приватизація ділянки землі – це процес передачі державної власності в “приватні руки”, а також оформлення підтверджуючих документів. По суті, це зміна юридичного статусу, форми власності для землі. Суб’єктами приватизації виступають фізичні і юридичні особи.

Варто зауважити, що процес приватизації має на увазі кілька етапів, тісний контакт з державними органами, а також органами місцевого самоврядування.

Не варто приховувати, що рішення даного завдання власними силами може призвести до великих фінансових і часових витрат. Тому, якщо ви вирішили зробити приватизацію землі у Львові, рекомендуємо звернутися за допомогою в компанію “Реалекс”, до фахівців нашої організації, які знають всі нюанси проведення приватизації земельної власності і в безкоштовному отриманні землі. Ми допоможемо вам у вирішенні поставлених завдань.

Ми пропонуємо:

  • Консультування клієнтів з питань приватизації;
  • Допомога в оформленні та зборі документації;
  • Спілкування з державними та місцевими органами влади в ході всієї процедури, а також багато іншого.

Отримати якісну консультацію юриста із земельних питань недорого ви можете у нашій компанії.

Звертайтеся до нас, та отримаєте допомогу в приватизації земельної ділянки в максимально стислі терміни та істотну економію фінансових коштів, завдяки чітко скоординованим діям наших експертів!

Приватизація земельної ділянки Львів

 Спеціалісти компанії “Реалекс” готові забезпечити вам підтримку на різних етапах приватизації землі. Нагадаємо, що згідно з українським законодавством, приватизація включає в себе:

  • Виділення (формування) нової земельної ділянки з чітко визначеними кордонами, або визначення таких вже на існуючій ділянці землі, який раніше не був приватизований власником.
  • Розробка технічної документації на Вас земельної ділянки.
  • У певних випадках (передбачених законом) проводиться узгодження землевпорядних документів, згідно з прийнятим порядком.
  • Земельній ділянці присвоюється індивідуальний кадастровий номер. Дані вносяться до Єдиного кадастрового реєстру України.

Якщо мова йде все ж про виділення нової земельної ділянки, необхідно отримати підтвердження від органів місцевої влади про передачу земельної ділянки в приватне користування.

При успішному виконанні перерахованих завдань, фінальним етапом приватизації землі у Львові та області стає оформлення права власності на землю, також ми надаємо розробку проекту земельних ділянок.

При цьому, хочемо звернути вашу увагу, що процедура приватизації може варіюватися, з урахуванням цільового призначення земельної власності, а також її поточного юридичного статусу. Будь це ділянка в садовому товаристві, ділянка, на якій вже розташований житловий будинок або земля, відведена під будівництво.

Для швидкого і правильного вирішення питання рекомендуємо звернутися до послуг з приватизації земельних ділянок, що надається нашою компанією!

Ціна на приватизацію землі залежить від різних факторів. Для детальної інформації рекомендуємо зателефонувати нам за вказаними телефоном, або скористатися формою зворотного зв’язку на нашому сайті.

Чому краще вибрати саме нас:

Приватизація ділянки землі недорого у Львові. Ми займаємося вирішенням земельних питань будь-якої складності вже більше 10 років;

Дотримуємося термінів, а також інші домовленості, досягнуті з клієнтом;

Гарантуємо високу якість послуг;

Забезпечуємо підтримку різного формату – від консультування до повного уявлення ваших інтересів і виконання всіх завдань з питань земельного характеру.

Нагадуємо, що отримати консультацію з питань приватизації земельної ділянки ви можете недорого та швидко! Тому звертайтеся прямо зараз і отримаєте відповіді на всі ваші запитання!