Розподіл майна при розлученні консультація та допомога юриста м. Львів

Розділ майна колишнього подружжя при розлученні – це питання досить складне і копітке. До подачі позову в суд про розподіл майна необхідно готуватися грунтовно.

Наш адвокат допоможе Вам повноцінно захистити свої права на майно при його розділі як в суді, так і ще не доводячи справу до суду. На етапі підготовки документів можна повернути назріваючу ситуацію про розподіл майна найвигідніше для Вас.

Будь-яке майно, нажите подружжям під час шлюбу, є спільною сумісною власністю подружжя. Також судом можуть бути визнані борги по кредитах загальними боргами подружжя.

Майно, нажите чоловіком і жінкою в цивільному шлюбі, теж є спільною сумісною власністю подружжя. Правове регулювання щодо поділу майна, як в офіційному шлюбі, так і в цивільному – однакове. Тобто суперечки про розділ майна регулюються однаковими нормами сімейного кодексу України. Особливістю при розділі майна чоловіка і жінки, які проживають однією сім’єю, але без реєстрації шлюбу, є те, що додатково потрібно встановити в суді факт спільного проживання однією сім’єю, ведення чоловіком і жінкою спільного господарства без реєстрації шлюбу.

Способи вирішення майнового спору між подружжям:

  • визначення порядку користування майном;
  • розділ майна в натурі;
  • визнання майна особистою власністю чоловіка, дружини;
  • виплата грошової компенсації за частину майна (будинку, квартири) другому чоловікові і визнання права власності на будинок, квартиру цілком за одним чоловіком.

Способи та порядок поділу майна, яке є спільною власністю подружжя, регулюються нормами цивільного кодексу України та сімейного кодексу України.

За всіма нижче вказаними питаннями адвокат проконсультує Вас і надасть правову допомогу: складання позову про розподіл майна, позовну заява про поділ Спільного майна, поділ спільного майна подружжя, позовну заяву, безкоштовну юридичну консультацію, адвокат відповідача, розділ майна при цивільному шлюбі, особисте майно чоловіка, права дружини під час розподілу майна, визначення порядку користування спільною сумісною власністю подружжя, способи вирішення спору про поділ майна, поділ будинку, розділ квартири, виплата грошової компенсації за частину квартири, заміна частки в майні грошовою компенсацією, оскарження заочного рішення про розподіл майна, апеляційна скарга, касаційна скарга в суперечці про розподіл майна.

Потрібна допомога юриста при розподілі майна телефонуйте:

 (067) 93 80 165