Адвокат по трудових справах та суперечках з трудових питань. Трудовий юрист Львів – допомога у вирішення трудових спорів від юридичної фірми «Реалекс». Трудові спори представляють на сьогоднішній день одну з найбільш непростих галузей права. Трудові спори є наслідками розбіжностей між працівниками та роботодавцями. Так, юрист по трудовому праву зможе проконсультувати, допомогти Вам знайти найбільш вигідний і простий для Вас варіант виходу зі складної ситуації і вирішити в суді трудовий спір.

Трудове законодавство має свої специфічні особливості. З огляду на короткі процесуальні строки давності, робота адвоката по трудових спорах має бути виконана з максимальною оперативністю. Адвокат по трудових спорах може захищати як права роботодавців, так і працівників, інтереси яких можуть бути порушені при звільненні або прийомі на нове місце роботи.

Трудові спори юрист Львів

До адвоката по трудових спорах необхідно звернутися, якщо:

Сталося незаконне звільнення з роботи. Необгрунтоване звільнення «за статтею». Йдеться про відсутність правомірних причин, а також порушення порядку звільнення. Можна домогтися зміни формулювання звільнення, а також відновлення на посаді з виплатою компенсації за вимушений прогул.

  • Роботодавець порушує умови трудового договору.
  • Роботодавець не виплачує заробітну плату, відпускні ті інші виплати.
  • Роботодавець необгрунтовано відмовив в прийомі на роботу.
  • Роботодавець або його посадові особи здійснюють тиск на працівника з метою його звільнення.
  • Роботодавець або його посадові особи накладають необґрунтовані чи незаконні дисциплінарні стягнення.
  • Працівник був переведений роботодавцем на іншу роботу без його згоди.
  • Здоров’ю працівника з вини роботодавця була заподіяна шкода.
  • Потрібно проаналізувати зміст трудового договору або розробити його.
  • Дії працівника порушують норми Кодексу законів про працю України (прогули, запізнення, халатне ставлення до виконання завдань).
  • Працівник своїми діями заподіяв матеріальну шкоду роботодавцю.

Захист прав працівників

Результат трудових спорів з керівником або власником часто виявляється невтішним для працівника. Він втрачає в доходах, його становище на роботі стає хитким, погіршуються умови праці, але при цьому він продовжує працювати в організації в постійному страху бути звільненим. Можливий і інший варіант, коли співробітника незаконно звільняють після спроб відстояти свої права, не виплачуючи зароблених грошей. Подібні сценарії розігруються в ситуаціях, коли працівники є юридично безграмотними, бояться захищати свої інтереси. При цьому кожному під силу не допускати подібних ситуацій. Існує безліч методів відстоювати свої права, починаючи від грунтовної розмови з роботодавцем і закінчуючи зверненнями до юриста за консультацією та допомогаю.