Узаконення самобуду юрист Львів

Якщо ви хочете зібрати або вже спорудили будинок, веранду та інші об’єкти на ділянці – це зовсім не означає, що вони належать вам. Абсолютно всі будови, які не були затверджені, не мають необхідної документації, що говорить про право власності чи дозвіл на будівництво – за законодавством вважаються незаконним і несуть за собою накладення штрафів. Щоб уникнути неприємностей найкраще в обов’язковому порядку узаконити будівлю. Це не тільки позбавить Вас проблем, але і значно розширить Ваші можливості. Наприклад, законне спорудження Ви можете заповідати, продати, подарувати, а також провести каналізацію, газ або електрику. До того ж, самобуд можуть відібрати, оскільки ніякої документації про власність у Вас немає.
Супровід узаконення самовільно побудованих об’єктів нерухомості. Узаконення самобуду Львів. Як зрозуміти, що будова є самобудом?
Далеко не всі зміни на Вашій ділянці або в квартирі вважаються самобудом.

Якщо ви робите дрібні роботи, такі як: перепланування по збільшенню або зменшенню житлової площі, установка вікон, дверей, демонтаж печей або перегородок, перевстановлення сантехніки, електрики, а також засклення балконів, якщо вони не є частиною Державної пам’ятки архітектури – вони не вважаються самобудом . Крім того, установка тимчасових об’єктів теж не вимагає дозволу.

До самобудів відносяться всі більш глобальні зміни на Вашій ділянці або в квартирі. Споруда будинку, значні зміни вже діючих будівель, які впливають на розміри площі теж вимагають дозволу. Існує три головні критерії, що вказують на самобуд:

якщо об’єкт будується або був побудований на ділянці, яка не є відведеним під нього;
споруди з порушеними нормами будівництва також відносяться до Самобуду;
якщо ви не отримали дозволу або затвердження проекту на будівництво.
Куди йти і що робити, щоб узаконити самобуд?

Як узаконити самовільне будівництво, будинок, балкон, прибудову Львів, узаконення будинків Львів, як узаконити самовільні споруди Львів юрист.

Для того, щоб Ваше будова стало законним можна слідувати одному з двох способів:
Перший метод відноситься до людей, які побудували об’єкт на землі, що є їх власністю. Для цього вам необхідно перш за все звернутися в БТІ і замовити технічний паспорт. Далі варто замовити в проектній організації звіт про перевірку. При наявності на руках двох перерахованих вище документів, Вам необхідно заповнити декларацію на готовність використання об’єкта. Всі зібрані документи включаючи паспорт, ІПН і нотаріально завірений державний акт власності на землю, необхідно передати в ДАБК. Далі варто оповістити МНС про початок експлуатації об’єкту, а також присвоїти йому адресу і зареєструвати.
Другий метод відноситься до людей, які зробили споруду на ділянці, що не належить їм. Щоб узаконити самобуд в цьому випадку, необхідно провести ті ж операції, але перед цим отримати дозвіл міської ради та приватизувати землю.

Потрібна допомога юриста для узаконення самобуду Львів? Телефонуйте: 0679380165