Юридичні послуги Львів ціни

Ціни на юридичні послуги Львів орієнтовані на доступність юридичних послуг для громадян і малого бізнесу. Не дивлячись на те, що вартість юридичних послуг багато в чому залежить від конкретних обставин і складності справи, ми наводимо наш прейскурант вартості юридичних послуг у Львові  в залежності від видів юридичних послуг та в залежності від того, кому вони виявляються – для фізичних осіб або для юридичних осіб (організацій). Оскільки багато ситуацій, особливо при веденні бізнесу, вимагають індивідуального підходу при застосуванні тих чи інших юридичних послуг (ціна питання найчастіше дуже висока), для повної впевненості в успіху потрібно уважне вивчення законів і діючих підзаконних актів. Такі юридичні послуги оцінюються виходячи з часу витраченого юристом або адвокатом. В основному, прайс на юридичні послуги вже сформований ринком юриспруденції і ми дотримуємося середнього рівня цін по Львову. Тариф на надання юридичних послуг також відрізняється виходячи з підсудності справи, оскільки ведення кримінальних справ адвокатом оцінюється вище, ніж ведення справ в цивільному суді. Ціна на юридичні послуги Львів по судовому представництву в арбітражному суді також може відрізнятися виходячи з категорії спору і стадії процесу. Сподіваємося, що наші ціни на послуги юристів Вас порадують і Ви станете нашими постійними клієнтами або партнерами.

Також зверніть увагу, що в ціну юридичних послуг не входять суми державного мита, нотаріальних витрат, надання додаткових копій і т.п. Всі ці витрати повинні бути оплачені окремо.

При ознайомленні з цінами на юридичні послуги по представництву наших юристів і адвокатів в судах загальної юрисдикції та арбітражних судах, варто мати на увазі, що в більшості випадків оплачена вартість юридичних послуг Львів додатково стягується з відповідача, як з сторони, що програла у справі. Сума відбивається в судовому рішенні і компенсується позивачеві.

Зазначені в прейскуранті ціни в основному збігаються з тими, на які ми укладаємо договори на надання юридичних послуг, але прейскурант не є публічною офертою.

Консультація юриста ціна 300 грн. до 50 хвилин, будь які питання сімейні справи, податкові справи, кримінальні справи, адміністративні справи і т. д.

Юридичні послуги ціна Львів залежить від конкретної ситуації. Зателефонуйте нам, поясніть ситуацію. І наш спеціаліст зможе точно порахувати ціну юридичної послуги.

Телефонуйте:  (067) 93 80 165